Elektroniczna TABLICA OGŁOSZEŃ Wspólnoty Green Mokotów 2 przy ul. Bergamotki 1
Tu znajdziesz aktualne komunikaty, nr telefonów alarmowych oraz nr tel. do służb obsługujących budynek, a także informacje jak załatwić swoje sprawy oraz dostęp do e-Kartoteki.

Komunikaty

information Polbest | Zarządzanie i Administrowanie nieruchomościami Warszawa - Wspólnota Green Mokotów 2, Warszawa
Data publikacji: 03 czerwiec 2024

Otwieranie bramy wjazdowej telefonem

Szanowni Właściciele
Zgodnie z dyspozycją Zarządu WM przypominamy, że jest możliwość otwierania bramy wjazdowej telefonem. W tym celu trzeba z uprawnionego telefonu zainicjować połączenie na telefon przypisany do danej bramy.

Jeżeli chcielibyście Państwo w ten sposób otwierać jedną z bram wjazdowych prosimy o przesłanie mailem wniosku w tej sprawie pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

W mailu prosimy o podanie następujących informacji:

  • nr lokalu,
  • dane właściciela lokalu,
  • oznaczenie bramy, która ma być otwierana: „poziom 0” lub „poziom -1”
  • nr telefonu, który „ma otwierać bramę”.

Po przyznaniu uprawnień do otwierania bramy otrzymacie Państwo maila z nr telefonu bramy. Pod numer ten trzeba zainicjować połączenie, żeby otworzyć bramę.

information Polbest | Zarządzanie i Administrowanie nieruchomościami Warszawa - Wspólnota Green Mokotów 2, Warszawa
Data publikacji: 24 maj 2024

Prośba o usunięcie przedmiotów składowanych / przetrzymywanych w garażu

Szanowni użytkownicy garażu,
Zgodnie z zapisami Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 7 czerwca 2010r. w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów.
Informujemy i przypominamy, że wielostanowiskowy garaż podziemny służy WYŁĄCZNIE do parkowania pojazdów na miejscach do tego wyznaczonych.

W związku z powyższym oraz w trosce o bezpieczeństwo i mienie Mieszkańców budynku prosimy o PILNE usunięcie WSZYSTKICH przedmiotów składowanych / przetrzymywanych w garażu, w tym także składowanych na platformach.

information Polbest | Zarządzanie i Administrowanie nieruchomościami Warszawa - Wspólnota Green Mokotów 2, Warszawa
Data publikacji: 21 grudzień 2023

Wszystkie informacje o Twoim mieszkaniu w Aplikacji na smartfon

Szanowni Państwo,

Informujemy, że można pobrać za darmo aplikację na smartfon i za pomocą niej podłączyć się do e-kartoteki Państwa mieszkania/lokalu użytkowego. Przewagą aplikacji nad komputerem jest to, że po pierwszym wpisaniu loginu i hasła, każde następne logowanie będzie możliwe z użyciem jedynie odcisku palca (jeśli oczywiście smartfon obsługuje takie logowanie). Dane do logowania są te same, które otrzymaliście Państwo do e-kartoteki na komputer.

W aplikacji sprawdzą Państwo saldo lokalu, naliczenia – składowe „czynszu”, rozliczenia mediów. Przeczytają Państwo komunikaty publikowane przez Administrację/Zarząd i przejrzą obowiązujące we Wspólnocie regulaminy. W aplikacji można również głosować pod uchwałami wspólnoty i sprawdzić zarejestrowane odczyty własnych liczników wody i ciepła.

Bezpieczne źródła do ściągnięcia aplikacji   

Na urządzenia z Android:

https://play.google.com/store/apps/details?id=net.lokale.app.dev

Na urządzenia z iOS:

https://apps.apple.com/us/app/lokalenet/id1670413194?l=pl&platform=iphone

important Polbest | Zarządzanie i Administrowanie nieruchomościami Warszawa - Wspólnota Green Mokotów 2, Warszawa
Data publikacji: 22 czerwiec 2023

Prosimy podać nr tel. do kontaktu w nagłych przypadkach / awariach

Szanowni Mieszkańcy,

zwracamy się z gorącą prośbą o uaktualnienie Państwa numeru telefonu do kontaktu w nagłych przypadkach. Jest to bardzo ważne w zabezpieczeniu przede wszystkim Państwa interesów (zmniejszeniu rozmiarów szkód spowodowanych awarią).

Brak aktualnego numeru tel. powoduje, że w wyniku np. pęknięcia wężyka zasilającego pralkę, zalane zostają lokale poniżej i jeśli nie można dostać się do lokalu, w którym jest awaria i usunąć jej przyczyny, to zamykany jest zawór główny i tym samym odcinamy wodę dla kilkudziesięciu mieszkańców.

W przypadku ostatniej takiej awarii wężyka - musieliśmy zakręcić wodę na prawie dwa dni od niedzieli do poniedziałku. 

Więcej…

Apartamenty wakacyjne w Chorwacji