Księgowość dla Wspólnoty Mieszkaniowej

e-kartoteka.info dla Wspólnot Mieszkaniowych z Warszawy

Prowadzenie rozliczeń księgowych dla Wspólnot z E-Kartoteką dostępną przez www, czyli sprawdzone rozwiązania księgowości dla Wspólnoty Mieszkaniowej

Czego oczekujesz od księgowości prowadzącej rozrachunki Twojej Wspólnoty Mieszkaniowej?

Czyż nie takich podstawowych rzeczy jak: bezbłędnego kalkulowania naliczeń dla lokali, zawsze aktualnego salda wpłat Właścicieli, dokładnego rozliczania mediów (na podstawie liczników), pełnej ewidencji kosztów oraz rzetelnej informacji finansowej … i łatwego dostępu do tych wszystkich informacji księgowych przez Internet.

Czy Twoja księgowość Ci to zapewnia? Na pewno?

Zobacz jak my prowadzimy księgowość dla Wspólnot Mieszkaniowych. Zobacz na co możesz liczyć logując się do naszej E-Kartoteki.

Poznaj rozwiązania, dzięki którym likwidujemy bałagan w dokumentach, rozwiązujemy problemy braku dostępu do aktualnej sytuacji finansowej lokalu i Wspólnoty oraz realnie wpływamy na zmniejszenie zaległości w opłatach zaliczek na fundusze eksploatacyjny i remontowy.

A robimy to za naprawdę niewielkie pieniądze – zapytaj Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

e-kartoteka dla Zarządu Wspólnoty Mieszkaniowej

Księgowość dla Wspólnoty Mieszkaniowej, to również pełny raport finansowy dla członków Zarządu, w którym można prześledzić źródła kondycji finansowej Wspólnoty.

Przy wyborze rozwiązań e-kartoteki kierowaliśmy się założeniem, że rachunkowość Wspólnoty musi być czytelna i podana w przystępny sposób zarówno Właścicielom lokali jak i członkom Zarządu.

e-kartoteka.info naliczenia zaliczek fundusz eksploatacyjny i fundusz remontowy

E-kartoteka daje możliwość sprawdzenia wysokości aktualnych naliczeń wpływających na wysokość płaconych przez nas zaliczek na fundusz eksploatacyjny i remontowy. Dzięki temu możemy zweryfikować czy nie ma jakiś błędów w parametrach naszego mieszkania, od których są naliczenia oraz jakie opłaty składają się na wysokość naszych zaliczek.

e-kartoteka_polbest_sprawdzanie_salda_lokalu Polbest | Zarządzanie i Administrowanie nieruchomościami Warszawa - e-kartoteka i księgowość dla Wspólnot Mieszkaniowych

W e-kartotece możesz w prosty sposób sprawdzić czy masz nadpłatę, czy może zalegasz z opłatami za mieszkanie. Masz również informację o tym jakie naliczenia spowodowały, że masz na swoim koncie nadwyżkę lub niedopłatę.

Brak dostępu do e-kartoteki z reguły skutkuje dwoma konsekwencjami. Płacisz co miesiąc „czynsz”

e-kartoteka.info dla Zarządów Wspólnot Mieszkaniowych

Brak aktualnej i łatwo dostępnej informacji rachunkowej we Wspólnocie Mieszkaniowej często jest podstawą do wysuwania oskarżeń o niedbalstwo lub nawet o korupcję różnie adresowanych, ale zawsze nieprzyjemnych. Dlaczego tak jest?

e-kartoteka.info Polbest ekran logowania

Logowanie do e-kartoteki ma być proste. To znaczy, że każdy zainteresowany Właściciel mieszkania, Członek Zarządu powinien wiedzieć jaka jest strona logowania do e-kartoteki jego Wspólnoty i powinien móc zalogować się za pomocą krótkiego (lecz unikatowego) loginu i hasła.

Zacznijmy od linku strony internetowe z formularzem do logowania.

karta_vs_ekartoteka_glosowanie1 Polbest | Zarządzanie i Administrowanie nieruchomościami Warszawa - e-kartoteka i księgowość dla Wspólnot Mieszkaniowych

Uchwały Wspólnoty Mieszkaniowej są podstawową formą ustalania praw i obowiązków zarówno dla Właścicieli lokali jak i dla Zarządu Wspólnoty. Ustawa o własności lokali zobowiązuje Właścicieli zrzeszonych we Wspólnocie Mieszkaniowej do corocznego przegłosowywania co najmniej trzech uchwał:

Apartamenty wakacyjne w Chorwacji