W e-kartotece możesz w prosty sposób sprawdzić czy masz nadpłatę, czy może zalegasz z opłatami za mieszkanie. Masz również informację o tym jakie naliczenia spowodowały, że masz na swoim koncie nadwyżkę lub niedopłatę.

Brak dostępu do e-kartoteki z reguły skutkuje dwoma konsekwencjami. Płacisz co miesiąc „czynsz” przez cały rok, a później dowiadujesz się, że zostały Ci naliczone odsetki za zaległość ciągnącą się przez kilka miesięcy(przeważnie to groszowe odsetki ale denerwują). Lub nie masz świadomości, że mogłeś nie płacić przez dwa poprzednie miesiące, bo miałeś tak dużą nadpłatę wynikającą z rozliczeń (a płakałeś i płaciłeś). Dlatego warto raz na jakiś czas zalogować się do e-kartoteki i sprawdzić stan salda własnego lokalu.

Zobacz krótką instrukcję jak przejrzeć stan swoich rozliczeń za mieszkanie:

Po zalogowaniu do e-kartoteki przejdź do karty „Saldo”:

 

e-kartoteka.info saldo rozrachunków lokalu

 

Po lewej stronie znajdziesz zakładki dzięki którym możesz przełączać się na widoki z dany o różnym stopniu szczegółowości (im niższa zakładka tym więcej danych pojawi się na ekranie).

 

e-kartoteka.info przełaczanie szczegółowości salda rozrachunków mieszkania

 

Wszystkie operacje związane z naliczeniami zaliczek, rozliczeniami niedopłat lub nadpłat oraz twoich wpłat możesz prześledzić w zakładce "szczegóły z opisem"

 

e-kartoteka szczegółowy zapis naliczeń i wpłat dla właściciela mieszkania

 

Jeśli chcesz dostawać powiadomienia o wszystkich naliczeniach i księgowaniach, które wpływają na stan rozrachunków twojego mieszkania zmień ustawienia powiadamiania przez e-mail:

 

e-kartoteka właczenie powiadomień na e-mail naliczeń i wpłat dotyczących lokalu

 

Przyjdź do nas i poznaj nasze usługi administrowania i księgowości dla Wspólnot Mieszkaniowych. Zadzwoń kom.: +48 602 350 466 i umów się na spotkanie w naszym biurze w Warszawie przy ul. Grójeckiej 194/145 (budynek Triton Park)

Apartamenty wakacyjne w Chorwacji