Elektroniczna TABLICA OGŁOSZEŃ Wspólnoty Park Place 3 przy ul. Wałowej 3 w Warszawie
Tu znajdziesz aktualne komunikaty, nr telefonów alarmowych oraz nr tel. do służb obsługujących budynek, a także informacje jak załatwić swoje sprawy oraz dostęp do e-Kartoteki.

Komunikaty

information Polbest | Zarządzanie i Administrowanie nieruchomościami Warszawa - Wspólnota Park Place 3 ul. Wałowa 3 Warszawa
Data publikacji: 21 czerwiec 2024

Niskie ciśnienie wody na najwyższych piętrach budynku

Szanowni Państwo,

Pracujemy nad rozwiązaniem problemu zgłoszonego przez mieszkańców lokali najwyższych pięter. Zgłoszenia dotyczyły spadków ciśnienia wody (zarówno ciepłej jak i zimnej) w „godzinach szczytu poboru wody” czyli w godzinach porannych i wieczornych.

Pierwsze podjęte działania przez konserwatora budynku nie rozwiązały problemu. Dlatego zwróciliśmy się do MPWiK o analizę ciśnienia wody dostarczanego do budynku. MPWiK w dniu 20 czerwca zamontowało na instalacji wlotowej do budynku urządzenie mierzące ciśnienie podawanej wody. Analiza obejmuje 1 dobę. Zakończy się w dniu 21 czerwca o godzinie 15.

Razem ze specjalistami z MPWiK przeanalizujemy czy spadki ciśnienia są na sieci zewnętrznej.

Adekwatnie do wyniku podejmiemy dalsze kroki w celu usunięcia problemu.

information Polbest | Zarządzanie i Administrowanie nieruchomościami Warszawa - Wspólnota Park Place 3 ul. Wałowa 3 Warszawa
Data publikacji: 18 czerwiec 2024

Mycie miejsc postojowych i ciągów pieszo jezdnych w garażu

Uprzejmie informujemy, że w dniach 25 i 26 czerwca b.r. (wtorek i środa) odbędzie się comiesięczne czyszczenie posadzek w garażach podziemnych nieruchomości Wałowa 3. Czyszczenie będzie się odbywać:

  • w dniu 25 czerwca w garażu na poziomie -2,
  • w dniu 26 czerwca w garażu na poziomie -1.

Prosimy właścicieli samochodów aby w miarę możliwości nie parkowali w garażu w godzinach 11:00 - 15:00

Czyszczenie wykonuje firma:

DS COMPLEX sp. z o.o.
ul. Szamocin 26x lok 2
03-002 Warszawa
tel.: 691 55 33 03
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

information Polbest | Zarządzanie i Administrowanie nieruchomościami Warszawa - Wspólnota Park Place 3 ul. Wałowa 3 Warszawa
Data publikacji: 27 maj 2024

Powiadomienie o przegłosowaniu Uchwał z zebrania 2024 Wspólnoty Park Place 3 ul. Wałowa 3

Szanowni Właściciele,

W imieniu Zarządu Wspólnoty dziękujemy Właścicielom, którzy wzięli udział w zebraniu Wspólnoty w dniu 09 maja 2024r i wszystkim, którzy zagłosowali pod uchwałami. Na zebraniu oraz w drodze indywidualnego zbierania głosów przegłosowano wszystkie 4 uchwały przedłożone przez Zarząd Wspólnoty. Powiadomienie o przegłosowanych uchwałach jest opublikowane w e-kartotece:

Logowanie do e-kartoteki

information Polbest | Zarządzanie i Administrowanie nieruchomościami Warszawa - Wspólnota Park Place 3 ul. Wałowa 3 Warszawa
Data publikacji: 21 grudzień 2023

Wszystkie informacje o Twoim mieszkaniu w Aplikacji na smartfon

Szanowni Państwo,

Informujemy, że można pobrać za darmo aplikację na smartfon i za pomocą niej podłączyć się do e-kartoteki Państwa mieszkania/lokalu użytkowego. Przewagą aplikacji nad komputerem jest to, że po pierwszym wpisaniu loginu i hasła, każde następne logowanie będzie możliwe z użyciem jedynie odcisku palca (jeśli oczywiście smartfon obsługuje takie logowanie). Dane do logowania są te same, które otrzymaliście Państwo do e-kartoteki na komputer.

W aplikacji sprawdzą Państwo saldo lokalu, naliczenia – składowe „czynszu”, rozliczenia mediów. Przeczytają Państwo komunikaty publikowane przez Administrację/Zarząd i przejrzą obowiązujące we Wspólnocie regulaminy. W aplikacji można również głosować pod uchwałami wspólnoty i sprawdzić zarejestrowane odczyty własnych liczników wody i ciepła.

Bezpieczne źródła do ściągnięcia aplikacji   

Na urządzenia z Android:

https://play.google.com/store/apps/details?id=net.lokale.app.dev

Na urządzenia z iOS:

https://apps.apple.com/us/app/lokalenet/id1670413194?l=pl&platform=iphone

important Polbest | Zarządzanie i Administrowanie nieruchomościami Warszawa - Wspólnota Park Place 3 ul. Wałowa 3 Warszawa
Data publikacji: 22 czerwiec 2023

Prosimy podać nr tel. do kontaktu w nagłych przypadkach / awariach

Szanowni Mieszkańcy,

zwracamy się z gorącą prośbą o uaktualnienie Państwa numeru telefonu do kontaktu w nagłych przypadkach. Jest to bardzo ważne w zabezpieczeniu przede wszystkim Państwa interesów (zmniejszeniu rozmiarów szkód spowodowanych awarią).

Brak aktualnego numeru tel. powoduje, że w wyniku np. pęknięcia wężyka zasilającego pralkę, zalane zostają lokale poniżej i jeśli nie można dostać się do lokalu, w którym jest awaria i usunąć jej przyczyny, to zamykany jest zawór główny i tym samym odcinamy wodę dla kilkudziesięciu mieszkańców.

W przypadku ostatniej takiej awarii wężyka - musieliśmy zakręcić wodę na prawie dwa dni od niedzieli do poniedziałku. 

Więcej…

Apartamenty wakacyjne w Chorwacji