Elektroniczna TABLICA OGŁOSZEŃ Wspólnoty Chełmska 50
Tu znajdziesz aktualne komunikaty, nr telefonów alarmowych oraz nr tel. do służb obsługujących budynek, a także informacje jak załatwić swoje sprawy oraz dostęp do e-Kartoteki.

Komunikaty

important Polbest | Zarządzanie i Administrowanie nieruchomościami Warszawa - Wspólnota ul. Chełmska 50 Warszawa
Data publikacji: 19 lipiec 2024

Nowa taryfa dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków

Szanowni Państwo,
informujemy, że Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie zatwierdziło wniosek Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji o nową taryfę dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie m.in. miasta stołecznego Warszawy na okres 3 lat.

W związku z powyższym od 01.08. zmieni się wysokość opłat za lokal.

Nowe naliczenia zostaną dostarczone przed wskazanym terminem.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie: https://www.mpwik.com.pl/view/panstwowe-gospodarstwo-wodne-wody-polskie-zatwierdzilo-wniosek-mpwik-o-now-taryfe-dla-zbiorowego-zaopatrzenia-w-wode-i-zbiorowego-odprowadzania-sciekow-na-terenie-miasta-stolecznego-warszawy-gmin-michalowice-nieporet-raszyn-serock-wieliszew-oraz-miast-piastow-i-pruszkow-na-okres-3-lat-nowa-taryfa-be

information Polbest | Zarządzanie i Administrowanie nieruchomościami Warszawa - Wspólnota ul. Chełmska 50 Warszawa
Data publikacji: 03 lipiec 2024

Zebranie Wspólnoty na 30-07-2024 - Głosowanie uchwał celowych

Szanowni Właściciele,   
Działając na podstawie art. 30 ustawy o własności lokali z dnia 24 czerwca 1994r. (Dz.U. z 1994r. Nr 85 poz. 388, z późniejszymi zmianami), Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej ul. Chełmska 50 w Warszawie zwołuje zebranie ogółu Właścicieli lokali wchodzących w skład Nieruchomości przy ul. Chełmskiej 50 w Warszawie.

Dokumenty: porządek zebrania, treść uchwał i pełnomocnictwo są opublikowane w e-kartotece.

Zebranie odbędzie się 30 lipca 2024r. (wtorek) o godz. 18:30 w pomieszczeniu Zarządu (piwnica III klatka) w budynku Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Chełmskiej 50 w Warszawie.

information Polbest | Zarządzanie i Administrowanie nieruchomościami Warszawa - Wspólnota ul. Chełmska 50 Warszawa
Data publikacji: 04 czerwiec 2024

„PODWÓRZE” przed budynkiem Chełmska 50 jest miasta

Szanowni Mieszkańcy,
Administracja WM Chełmska 50 informuje/przypomina „Podwórze” przy budynku Chełmska 50, czyli teren znajdujący się pomiędzy garażami a wejściami do klatek schodowych nie jest częścią nieruchomości budynkowej, jest TERENEM NALEŻĄCYM DO MIASTA. Terenem tym – w imieniu Miasta – zarządza:
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami W Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy DOM „Polkowska” 00-727 Warszawa, ul. Polkowska 7

W sprawach dotyczących „podwórza”, takich jak m.in.:

  • utrzymanie czystości/ sprzątanie/ opróżnianie koszy na śmieci,
  • utrzymanie/podlewanie zieleni,
  • wniosków dotyczących istniejącej i przyszłej infrastruktury (kosze, ławeczki, oświetlenie),

prosimy zwracać się do Zarządcy terenu, czyli do DOMu Polkowska. Kontakty:
tel. 225509120 – Dział zgłoszeń
tel. 225509130 – Administratorzy
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Zakresem działania / odpowiedzialności Wspólnoty Mieszkaniowej w tym Administracji wspólnoty (firmy POLBEST Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami Sp. z o.o.) jest nieruchomość budynkowa, czyli sam budynek przy ul. Chełmskiej 50. W sprawach dotyczących podwórza (terenu wokół budynku) Administracja WM występuje do ZGN DOM Polkowska wyłącznie interwencyjnie lub w sprawach uzgodnionych z Zarządem wspólnoty Chełmska 50.

information Polbest | Zarządzanie i Administrowanie nieruchomościami Warszawa - Wspólnota ul. Chełmska 50 Warszawa
Data publikacji: 21 grudzień 2023

Wszystkie informacje o Twoim mieszkaniu w Aplikacji na smartfon

Szanowni Państwo,

Informujemy, że można pobrać za darmo aplikację na smartfon i za pomocą niej podłączyć się do e-kartoteki Państwa mieszkania/lokalu użytkowego. Przewagą aplikacji nad komputerem jest to, że po pierwszym wpisaniu loginu i hasła, każde następne logowanie będzie możliwe z użyciem jedynie odcisku palca (jeśli oczywiście smartfon obsługuje takie logowanie). Dane do logowania są te same, które otrzymaliście Państwo do e-kartoteki na komputer.

W aplikacji sprawdzą Państwo saldo lokalu, naliczenia – składowe „czynszu”, rozliczenia mediów. Przeczytają Państwo komunikaty publikowane przez Administrację/Zarząd i przejrzą obowiązujące we Wspólnocie regulaminy. W aplikacji można również głosować pod uchwałami wspólnoty i sprawdzić zarejestrowane odczyty własnych liczników wody i ciepła.

Bezpieczne źródła do ściągnięcia aplikacji   

Na urządzenia z Android:

https://play.google.com/store/apps/details?id=net.lokale.app.dev

Na urządzenia z iOS:

https://apps.apple.com/us/app/lokalenet/id1670413194?l=pl&platform=iphone

important Polbest | Zarządzanie i Administrowanie nieruchomościami Warszawa - Wspólnota ul. Chełmska 50 Warszawa
Data publikacji: 22 czerwiec 2023

Prosimy podać nr tel. do kontaktu w nagłych przypadkach / awariach

Szanowni Mieszkańcy,

zwracamy się z gorącą prośbą o uaktualnienie Państwa numeru telefonu do kontaktu w nagłych przypadkach. Jest to bardzo ważne w zabezpieczeniu przede wszystkim Państwa interesów (zmniejszeniu rozmiarów szkód spowodowanych awarią).

Brak aktualnego numeru tel. powoduje, że w wyniku np. pęknięcia wężyka zasilającego pralkę, zalane zostają lokale poniżej i jeśli nie można dostać się do lokalu, w którym jest awaria i usunąć jej przyczyny, to zamykany jest zawór główny i tym samym odcinamy wodę dla kilkudziesięciu mieszkańców.

W przypadku ostatniej takiej awarii wężyka - musieliśmy zakręcić wodę na prawie dwa dni od niedzieli do poniedziałku. 

Więcej…

Apartamenty wakacyjne w Chorwacji