Elektroniczna TABLICA OGŁOSZEŃ Wspólnoty Osiedle Kameralne IV przy ul. Strzelców 1 F
Tu znajdziesz aktualne komunikaty, nr telefonów alarmowych oraz nr tel. do służb obsługujących budynek, a także informacje jak załatwić swoje sprawy oraz dostęp do e-Kartoteki.

Komunikaty

important Polbest | Zarządzanie i Administrowanie nieruchomościami Warszawa - Wspólnota Strzelców 1F, Warszawa
Data publikacji: 19 lipiec 2024

Nowa taryfa dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków

Szanowni Państwo,
informujemy, że Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie zatwierdziło wniosek Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji o nową taryfę dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie m.in. miasta stołecznego Warszawy na okres 3 lat.

W związku z powyższym od 01.08. zmieni się wysokość opłat za lokal.

Nowe naliczenia zostaną dostarczone przed wskazanym terminem.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie: https://www.mpwik.com.pl/view/panstwowe-gospodarstwo-wodne-wody-polskie-zatwierdzilo-wniosek-mpwik-o-now-taryfe-dla-zbiorowego-zaopatrzenia-w-wode-i-zbiorowego-odprowadzania-sciekow-na-terenie-miasta-stolecznego-warszawy-gmin-michalowice-nieporet-raszyn-serock-wieliszew-oraz-miast-piastow-i-pruszkow-na-okres-3-lat-nowa-taryfa-be

information Polbest | Zarządzanie i Administrowanie nieruchomościami Warszawa - Wspólnota Strzelców 1F, Warszawa
Data publikacji: 24 czerwiec 2024

Zbieramy chętnych na serwis klimatyzacji w mieszkaniach

Szanowni Państwo,
Organizujemy grupowy zakup usługi przeglądu klimatyzacji.

Firma: Fachowiec Ursus Artur Skwarek ul. Warszawska 39/33 02-495 Warszawa, która w zeszłym roku robiła przegląd indywidualnych klimatyzacji w budynku przy Strzelców 1F – złożyła następującą ofertę:

„Standardowa cena to 180,00 zł za normalny przegląd klimatyzacji i 280,00 zł za mycie klimatyzatora. Można zamówić obie usługi dla lokalu, przy czym mycie klimatyzatora nie ulega zmianie cenowej.
Natomiast
• jeśli znajdziemy przynajmniej 5 mieszkań do przeglądu w jednym terminie to cena za normalny przegląd klimatyzacji zejdzie do 150,00 zł
• jeśli znajdzie się powyżej 10 mieszkań w jednym terminie to cena za normalny przegląd klimatyzacji zejdzie do 130zł

Termin przeglądu możliwy jest na początku lipca.”

Za usługę płaci właściciel klimatyzatora!
Prosimy chętnych o zgłoszenie na e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tytuł maila: Czyszczenie klimatyzacji Strzelców 1F lok.(wpisać który lokal)

W treści proszę podać czym Państwo są zainteresowani: normalny przegląd klimatyzacji i/lub mycie klimatyzacji w lokalu (wpisać który lokal)

information Polbest | Zarządzanie i Administrowanie nieruchomościami Warszawa - Wspólnota Strzelców 1F, Warszawa
Data publikacji: 21 grudzień 2023

Wszystkie informacje o Twoim mieszkaniu w Aplikacji na smartfon

Szanowni Państwo,

Informujemy, że można pobrać za darmo aplikację na smartfon i za pomocą niej podłączyć się do e-kartoteki Państwa mieszkania/lokalu użytkowego. Przewagą aplikacji nad komputerem jest to, że po pierwszym wpisaniu loginu i hasła, każde następne logowanie będzie możliwe z użyciem jedynie odcisku palca (jeśli oczywiście smartfon obsługuje takie logowanie). Dane do logowania są te same, które otrzymaliście Państwo do e-kartoteki na komputer.

W aplikacji sprawdzą Państwo saldo lokalu, naliczenia – składowe „czynszu”, rozliczenia mediów. Przeczytają Państwo komunikaty publikowane przez Administrację/Zarząd i przejrzą obowiązujące we Wspólnocie regulaminy. W aplikacji można również głosować pod uchwałami wspólnoty i sprawdzić zarejestrowane odczyty własnych liczników wody i ciepła.

Bezpieczne źródła do ściągnięcia aplikacji   

Na urządzenia z Android:

https://play.google.com/store/apps/details?id=net.lokale.app.dev

Na urządzenia z iOS:

https://apps.apple.com/us/app/lokalenet/id1670413194?l=pl&platform=iphone

important Polbest | Zarządzanie i Administrowanie nieruchomościami Warszawa - Wspólnota Strzelców 1F, Warszawa
Data publikacji: 22 czerwiec 2023

Prosimy podać nr tel. do kontaktu w nagłych przypadkach / awariach

Szanowni Mieszkańcy,

zwracamy się z gorącą prośbą o uaktualnienie Państwa numeru telefonu do kontaktu w nagłych przypadkach. Jest to bardzo ważne w zabezpieczeniu przede wszystkim Państwa interesów (zmniejszeniu rozmiarów szkód spowodowanych awarią).

Brak aktualnego numeru tel. powoduje, że w wyniku np. pęknięcia wężyka zasilającego pralkę, zalane zostają lokale poniżej i jeśli nie można dostać się do lokalu, w którym jest awaria i usunąć jej przyczyny, to zamykany jest zawór główny i tym samym odcinamy wodę dla kilkudziesięciu mieszkańców.

W przypadku ostatniej takiej awarii wężyka - musieliśmy zakręcić wodę na prawie dwa dni od niedzieli do poniedziałku. 

Więcej…

Apartamenty wakacyjne w Chorwacji